10 עובדות שאתם חייבים לדעת על נפש תאומה

מה זה בעצם תאום?

אסטרולוגיה היא  הטבע האנושי לרצות לדעת יותר על עצמנו. ואצל אנשים רבים, האסטרולוגיה – המחקר כיצד גופי השמים מתיישרים וכיצד הדבר עשוי להשפיע על חיינו – מהווה הזדמנות פז. יש המרחיקים לכת להישבע בכך כעובדה אלוהית, יד בלתי נראית המעצבת ומעצבת חיה בכל צעד ושעל. אחרים מתעקשים שכל התרגול הוא חרס, וששמירה על ההורוסקופ השבועי שלך היא התמודדות מוחלטת. אך לא משנה
היכן אתה נופל על הספקטרום, אין להכחיש את ההשפעה המרחיקה: אסטרולוגיה היא תעשייה של מיליארדי דולרים.

 

מה גם שזה תחום עשיר – ויותר מאשר רק כספי. למעשה, התרגול נמתח לאורך עידנים – הרבה יותר מ -2,000 שנה. וגם אם אתה מחשיב את עצמך חובב אסטרולוגיה, יש הימור טוב שאתה לא יודע הכל. לשם כך ריכזנו מספר עובדות הורוסקופ מטורפות שבוודאות חדשות בשבילך – בין אם אתה מומחה מוסמך ובין אם הוא קורא יומיומי בלבד. וכדי להרוות את צמאונך לידע!

(1)  מזלות סרטן הם המסוכנים ביותר:

ניתוח נתונים של ה- המשטרה הבינלאומית מצאה כי אנשים שהם מזלות סרטן הם הנעצרים בתדירות הגבוהה ביותר מכל המזלות, ופשעיהם לרוב גם חמורים יותר.

(2) סוג הדם משמש ביפן במקום סימנים:

במקום סימנים אסטרולוגיים, ביפן אנשים מייחסים תכונות אישיות לסוג הדם, ולכן לא נדיר שמישהו שמכיר אותך ישאל אותך מה סוג הדם שלך.

 

(3) מזלי בתולות מופלות לרעה : 

בסין, מעסיק אחד פרסם רשימות דרושים שחיפש במיוחד מועמדים שלא היו בתולות. מזל עקרב גם לא היה מבוקש. האישה שפרסמה את המודעה אמרה שזה בגלל שיש להם נטייה להיות "עצבניים וביקורתית".

(4) בני מזל אריה הם הנהגים הגרועים ביותר :

שירות מניות הרכב האוסטרלי  ניתחו מידע על 100,000 ממשתמשיה כדי לקבוע כי בני מזל אריה הם הסיכויים הגבוהים ביותר להיפגע בגלל מהירות מהירה. על פי הנתונים, לסביבת מזלי אריה 40 אחוז יותר סיכויים מאשר בני מזל מאזניים.
(5) לבני מזל גדי יש עיניים נודדות :

מבין כל הסימנים האסטרולוגיים, לגדי יש הכי הרבה חשבונות באתר המיועד לזוגויות. הם גם מגיעים לעוד אנשים. ואם אתה רוצה לראות שבוגדים מקבלים את התחייה שלהם, בדוק את 20 הדרכים הכי מטופשות שגברים הובאו בהם.

 

(6) התרשים שלך עשוי להיות שגוי

כדור הארץ מתנדנד על צירו בתופעה המכונה "נסיגה", המביאה אנשים מסוימים לטעון שהמפה האסטרולוגית שלך עשויה להיות שגויה. רוב האסטרולוגים אומרים שלא לדאוג לזה.

(7) גלגל המזלות היה במקור לחקלאות

גלגל המזלות שימש במקור כ לוח שנה חקלאי כדי לעזור לאנשים לעקוב אחר הזריעה של זרעים וקציר יבולים באמצעות מיקום קבוצות הכוכבים בשמיים.

(8) הספורטאים המובילים הם לעתים קרובות הם מזלי דלי!

ניתוח של ספורטאים מהשורה הראשונה מצא כי  למי שיש  מזל דלי כשמש או ירח שלהם סימנו 21 אחוז מהמקרים. הסימן הבא שהופיע לעתים קרובות ביותר היה סרטן, בשיעור של 12 אחוזים.
(9) איש אחד הביא את ההורוסקופ חזרה מהמתים

הפופולריות של האסטרולוגיה הייתה בירידה חדה, אך אסטרולוג בשם ר.ה ניילור הצליח להחזיר אותה מהמתים כשכתב הורוסקופ לנסיכה מרגרט לאחר שנולדה. לאחר מכן הוא התחיל טור עיתוני שבועי שהחל מגמה, וכעת האסטרולוגיה פופולרית בכל רחבי העולם.

 

(10) סכיזופרניה שכיחה ביותר בקרב שני סימנים

מדענים ציינו כי לסכיזופרנים היה סיכוי מובהק סטטיסטית לקיים יום הולדת בפברואר. שני החודשים הקרובים ביותר מבחינת קצב ההתרחשות היו ינואר ומרץ, כלומר סכיזופרנים דומים יותר לדלי או מזל דגים לסימן שלהם. יש מלכוד עם זאת. הנתונים הוסטו בחצי הכדור הדרומי, שם אוגוסט היה החודש עם שיעור הסכיזופרניה הגבוה ביותר, מה שמעיד כי ייתכן שקשור יותר למזג האוויר.